اسلایدر

به وب سایت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه خوش آمدید

فعالیت های روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه هدفمند و سازماندهی شده می شوند


رئیس اداره روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از نهایی شدن اخذ گواهینامه استاندارد بین المللی ISO9001  توسط این اداره خبر داد و گفت : دامنه فعالیت در روابط عمومی بسیار گسترده است و اگر این فعالیت ها سازماندهی و فرایند های آن نظام مند نباشد ممکن است فرصت سوزی های بسیاری اتفاق افتاده و از هدف دور شویم و نتوانیم به اهداف مورد نظر نائل شویم.

برهمین اساس با بررسی مجدد کلیه فرایندهای کاری در اداره روابط عمومی و جمع بندی های کارشناسان اداره و مشاوران نسبت به پیاده سازی سیستم استاندارد جهانی اقدام شد و امید آن می رود در طول هفته آینده گواهی مربوطه صادر و در مجموعه روابط عمومی های دانشگاهی به عنوان روابط عمومی دارای ایزو مشتری مداری و کیفیت معرفی شویم.
غلامرضا میری در ادامه گفت : اگرچه هنوز هم به برخی کارهای روزمره و غیر ضرور در حوزه روابط عمومی مبتلا هستیم  اما سعی بر آن داریم تا با استانداردسازی فعالیت ها و تدوین نظام نامه روابط عمومی از برنامه های بدون هدف و کیفیت اجتناب کنیم و نقش واقعی یک روابط عمومی را در حوزه سلامت ایفا کنیم .
وی افزود : برنامه های علمی و پژوهشی در اولویت فعالیت های اداره روابط عمومی دانشگاه قرار دارد و در زمینه آینده پژوهشی در روابط عمومی اقداماتی در دست انجام است که امیدواریم بتوانیم در راستای علمی سازی هر چه بهتر روابط عمومی گام های اساسی و محکم تری برداریم .

چهارشنبه 26 آبان 1395
09:56 ق.ظ
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic